W oczekiwaniu na przyjście maleństwa na świat, przyszła mama zaczyna przygotowywać się na prawdziwą rewolucję w swoim życiu. Wizja nieprzespanych nocy i braku czasu na swoje własne potrzeby przeraża, ale rzeczywistość szybko weryfikuje te obawy. Choć faktycznie codzienność z maleństwem u boku jest nierozerwalnie związana z dużymi zmianami, odrobina chęci wystarczy, aby młoda mama wciąż czuła się piękna i atrakcyjna.

Szpilki chowamy głęboko do szafy

Wygodne obuwie to podstawa. Niestety ulubione szpilki nie wpisują się w te standardy. To jednak nie oznacza, że sklepy z modą dziecięcą i damską nie mają w swojej ofercie produktów, które będą idealną alternatywą dla obcasów. Sprawdźmy jakie buty dla młodych mam przygotowali kreatorzy współczesnej mody.

Na lato: balerinki, czółenka, espadryle i sandały

Baleriny świetnie sprawdzą się na codzienne spacery. Być może nie zawsze prezentują się idealnie i nie wysmuklają sylwetki tak, jak wysokie szpilki, ale ich uniwersalność sprawia, że można zakładać je zarówno do dżinsów, jak i letnich sukienek. Espadryle i czółenka to dziś standard w garderobie każdej kobiety. Stanowią hit mody już od kilku sezonów i nic nie zapowiada w tym zakresie żadnych rewolucji. Sandałki z kolei to świetne rozwiązanie na szczególnie upalne dni i wieczory. Różnorodność modeli daje duże pole do popisu, bowiem wśród szerokiego asortymentu sprzedawców bez trudu znajdziemy także te na stylowej platformie.

Moda dziecięca to również specyficzna moda dla mam. Warto więc na bieżąco śledzić najnowsze trendy, aby czuć się komfortowo i atrakcyjnie niezależnie od tego ile czasu i uwagi wymaga od nas nasza pociecha.